4.jpg

Dzień Dziecka

W dniu 02.06.2014r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Cisiu obchodziły swoje święto. Jednak rokrocznie zawsze jest ono łączone ze sportem. Mieliśmy więc swoją sportomanię ,podczas której wszyscy bawili się wyśmienicie. Na początku cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele spotkała się na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor przekazała dzieciom kilka ciepłych słów, i złożyła im życzenia..Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Grażyna Kocher, która jako przedstawiciel Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii działającej przy Urzędzie Gminy- złożyła życzenia dzieciom i…… .przywiozła słodkie upominki.

 Następnie zaczęły się zabawy , konkursy , gry grupowe, zespołowe i chociaż  pogoda nas nie rozpieszczała to wszyscy byliśmy w wyśmienitych humorach przez cały dzień. Na koniec pani Basia i pani Mirka przygotowały pyszne grillowane kiełbaski, które smakowały nam jak nigdy przedtem. 

                                                         Alina  Szkopiak