4.jpg

Sprawozdanie z konkursu recytatorskiego

12.05. 2015 odbył się w naszej szkole pierwszy konkurs recytatorski pod hasłem "Czarodzieje słowa i poeci dziecięcej radości".  Celem konkursu było przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów, popularyzacja literatury dziecięcej, dostarczenie uczniom doznań estetycznych oraz wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności.
W konkursie udział wzięło 12 dzieci z klas I-IV
Mali artyści zachwycali naturalnością oraz swymi umiejętnościami recytatorskimi i aktorskimi. Dzieci zaprezentowały swoje ulubione wiersze takie jak: Murzynek Bambo, Okulary, Pomidor, Samochwała ,Żaba Mucha i inne
Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe
I miejsce: Monika Zielonka kl II oraz Dagmara Brzezina kl IV
II miejsce: Wiktorka Hadrian kl II oraz Oliwia Wilk kl IV
III miejsce: Majka Górska i Karol Grochowina
Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Gratulujemy wszystkim odwagi i talentu artystycznego!


                               Alina Szkopiak