4.jpg

„Mama, Tata i Ja”

    W dniu 3 czerwca w naszej szkole, w godzinach popołudniowych, odbyło się spotkanie pod hasłem: „ Mama, Tata i Ja”. Na sali gimnastycznej spotkali się rodzice, uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły i zaproszeni goście. Wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.

    Uczniowie – pod czujnym okiem swoich wychowawców - przygotowali wiele niespodzianek dla swoich Kochanych Rodziców.

    Dzieci z Oddziału przedszkolnego i uczniowie klas II –III przygotowali montaż słowno – muzyczny oraz wiele zabawnych scenek dedykowanych Rodzicom. Natomiast uczniowie klas IV - VI przygotowali dla swoich Rodziców baśń pt. : „ Calineczka”. Do tego przedstawienia przygotowywali się kilka tygodni, z wielkim zaangażowaniem. Finał był wspaniały. Wszyscy zebrani na sali oglądali baśń z wielkim zainteresowaniem.

    Kolejnym punktem naszej wspólnej zabawy były rozgrywki i zabawy sportowe, w których uczestniczyli wszyscy chętni rodzice, dzieci i goście. Na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody.

    Niestety, czas przeznaczony na wspólną zabawę szybko upłyną, a wszystkim nam pozostaną tylko miłe wspomnienia, wspólnie spędzonych chwil!

 

                                                                                                                                                      Agnieszka Widera