DZIEŃ DZIECKA

W dniu 1 czerwca 2016r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Zuzanna Matuszewska złożyła uczniom i przedszkolakom życzenia, a całe grono pedagogiczne odśpiewało dla nich „Sto lat”. Następnie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Aby uprzyjemnić dzieciom ich święto zorganizowaliśmy Dzień Sportu. Uczniowie brali udział w wielu różnych konkurencjach: były gry i zabawy zespołowe, tory przeszkód, turnieje mistrza skakanki i gry w klasy oraz zabawy z chustą animacyjną. Gdy wszyscy dostatecznie się już zmęczyli nadszedł czas na smaczny poczęstunek na świeżym powietrzu.  Miłą niespodziankę sprawili dzieciom goście, którzy odwiedzili nas w drugiej części dnia. Pani Burmistrz Sylwia Szymańska, inspektor ds. oświaty pani Olga Kacprzak oraz przedstawiciele Rady  Miejskiej w Blachowni również złożyli uczniom życzenia, a następnie pani Burmistrz wręczyła prezent w postaci sprzętu sportowego. Nasi uczniowie bardzo lubią aktywność fizyczną, dlatego ten dzień  na pewno zaliczą do przyjemnych i udanych. My jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego!

 Monika Stępień