4.jpg

27 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oddziału przedszkolnego. Pani dyrektor Zuzanna Matuszewska oraz ksiądz Tomasz Dragan wręczyli dzieciakom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom życzymy słonecznych, wesołych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu:)

Kinga Kowalik-Cichecka

Czytaj więcej...

Prowadząc zajęcia z dziećmi trudno oprzeć się tylko na tym, co dają lekcje w klasie. W okresie  kiedy, dziecko ma ogromne potrzeby i możliwości poznawcze, jest ciekawe otaczającego świata, trzeba mu to umożliwić i wyjść ze sztywnych miejsc pracy, jakimi są klasa i ławka szkolna.
Najlepszą okazją do poznania tego, co nas otacza, uczenia się życia wśród innych, są śródroczne wyjazdy połączone z nauką. Jest to trudna forma pracy, ale dająca najwięcej możliwości rozwijania aktywności poznawczej i twórczej ekspresji uczniów. Zdobyte w ten sposób umiejętności, sprawności i wiedza są bardziej trwałe i efektywne.

Czytaj więcej...

   Dnia 8 czerwca nasze przedszkolaki razem z rodzicami wybrały się do największego w województwie, całorocznego Centrum zabaw "Magiczna Kraina".

   Na prawie 1000 m kwadratowych dzieciaki bawiły się wesoło i bezpiecznie. Dały upust energii i rozwijały wyobraźnię w kilkupoziomowym systemie labiryntów, w którym znajdują się m.in. rury, zjeżdżalnie, przeplotnie, wspinaczki oraz interaktywne armatki do strzelania piłeczek.

Czytaj więcej...

W załączniku znajduje się wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2013-2014.

 

>>ZAŁĄCZNIK<<

Czytaj więcej...

Dnia 21.05 nasi trzecioklasiści po raz kolejny zmagali się z testem kompetencji OBUT czyli Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasistów. Mimo,że przedsięwzięcie to miało charakter wyłącznie badawczy i dobrowolny chętnie przystąpiliśmy do tego projektu.

Podstawowym celem Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów jest wsparcie szkół (dyrektorów i nauczycieli) w uzyskaniu dodatkowych, rzetelnych, porównywalnych informacji na temat poziomu wiadomości i umiejętności uczniów kończących klasę trzecią ? po zakończeniu nauki na I etapie edukacyjnym, a przed rozpoczęciem nauki na II etapie.

Czytaj więcej...