4.jpg

Magiczna Kraina

   Dnia 8 czerwca nasze przedszkolaki razem z rodzicami wybrały się do największego w województwie, całorocznego Centrum zabaw "Magiczna Kraina".

   Na prawie 1000 m kwadratowych dzieciaki bawiły się wesoło i bezpiecznie. Dały upust energii i rozwijały wyobraźnię w kilkupoziomowym systemie labiryntów, w którym znajdują się m.in. rury, zjeżdżalnie, przeplotnie, wspinaczki oraz interaktywne armatki do strzelania piłeczek.

Miękkie elementy, takie jak fale, schodki, ruchome materacyki, wałki i baseny z piłeczkami poprawiły kondycję i postawę dzieci. Niezapomnianą uciechą były skakańce -dmuchańce, na których zabawa pochłaniała niespożytą energię naszych milusińskich.  Do dyspozycji dzieci miały  także gry, bujaki, symulatory, a także urządzenia pozwalające na wspólna zabawę z opiekunami. Rodzice mieli  możliwość spędzenia czasu ze swoimi pociechami w sposób aktywny.