Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pani dyrektor Zuzanna Matuszewska powitała zebranych gości oraz odczytała list od pani Burmistrz Blachowni-Sylwii Szymańskiej. Następnie obejrzeliśmy inscenizację w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego. Po występach dzieci, które żegnały się z przedszkolem, nadszedł czas na podsumowanie minionego roku szkolnego. Pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Najlepsi uczniowie otrzymali również stypendia. Z kolei uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych otrzymali vouchery na lekcje tenisa, podarowane przez firmę Aspro. Następnie p.Beata Kowalczyk i p.Anita Walczak odczytały wyniki konkursów przeprowadzonych podczas tegorocznej Zielonej Szkoły i przekazały dyplomy uczestnikom wyjazdu. Na zakończenie głos zabrał Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Cisie p.Marcin Mazur, który życzył uczniom udanych wakacji i dziękował wszystkim za pracę na rzecz szkoły.