4.jpg

Dzień Strażaka

 

W dniu 4 maja swoje święto obchodzą wszyscy strażacy. Zawsze co roku udawaliśmy się na wycieczkę  do strażnicy OSP w Cisiu. Niestety w tym roku nie mogliśmy tego zrobić.  Dlatego uczniowie klasy trzeciej postanowili  narysować obrazki dotyczące pracy strażaków. Są one formą podziękowania wszystkim  za ich trud i pomoc niesioną w różnych sytuacjach życiowych. Zawód strażaka to bardzo niebezpieczna i odpowiedzialna praca. Wiąże się ona z wieloma niebezpiecznymi  akcjami ratowniczo- gaśniczymi.

 

 Dlatego chcemy wszystkim Strażakom złożyć  serdeczne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i ofiarnej postawy w akcjach ratowniczych.

 

Życzymy wszystkim Druhnom i Druhom bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

 

Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką, a pełniona służba będzie źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

 

 

 

                                                                            Wychowawca oraz uczniowie klasy III

 

                                                                                                            PSP w Cisiu