List z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Drodzy uczniowie , rodzice i nauczyciele!

Minęły wakacje - rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkoły w tradycyjnej stacjonarnej formie. Naukę rozpoczniemy w warunkach zagrożenia epidemicznego – wszyscy musimy się

zmobilizować do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Bardzo starannie musimy się do tej trudnej rzeczywistości przygotować, wszystkie potrzebne dla Państwa informacje będą ukazywały się sukcesywnie na stronie szkoły.

Jaki ten nowy rok będzie zależy też od nas samych, od naszej odpowiedzialności, zrozumienia powagi sytuacji. Zasady obowiązujące w szkole w związku z COVID - 19 mają nam wszystkim zapewnić bezpieczeństwo, służą aby nauka mogła przebiegać w jak najlepszych warunkach.

Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie to rok pomyślny i pełen sukcesów.

Życzę wszystkim aby nowe wyzwania jakie pojawią się w tym roku były źródłem satysfakcji, radości i optymizmu.

Życzę Nauczycielom oraz Uczniom pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołą uwieńczonej sukcesami dzieci.

Dyrektor Szkoły PSP w Cisiu

Anita Walczak