4.jpg

Dzień bez opakowań foliowych

 

Z okazji Dnia bez opakowań foliowych ogłoszony został w naszej szkole konkurs na „Najciekawszą eko-torbę”. W piątek poznaliśmy wyniki. Jury w składzie: p.M.Wójcik, p. E.Hadrian i p.R.Ledwoń miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe. W konkursie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły. Zanim rozdane zostały nagrody, uczniowie obejrzeli film edukacyjny pt. „Dlaczego plastik szkodzi Ziemi?” oraz zostali zachęceni do korzystania z toreb wielokrotnego użytku. W sali gimnastycznej pani dyrektor wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu upominki i pogratulowała pomysłów. Oto wyniki:

 

I miejsce – Natalia Walczak kl. IV

 

I miejsce – Aleksandra Cierpioł kl. I

 

II miejsce- Patric Bugajski kl. III

 

III miejsce- Agata Kocher kl. III

 

Wyróżnienia: Miłosz Sneka kl. I, Agata Malicka kl. I, Borys Mucha kl. II , Paweł Nierobiś kl. III

 

Piękne torby na pewno posłużą naszym uczniom. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.