4.jpg

Gminny Turniej Dwójek Siatkarskich

W dniu 16.10.2014 r. uczniowie  naszej  szkoły  brali  udział  w  Gminnym Turnieju Dwójek Siatkarskich organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Blachowni oraz  Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum Blachownia. W zawodach  prócz naszej placówki udział brały: Szkoła Podstawowa nr 1 w  Blachowni, Szkoła Podstawowa nr 3 w Blachowni, Szkoła Podstawowa w Łojkach. Naszą placówkę reprezentowało 6 uczniów: 4 dziewczęta (Jelonek Nadia, Kozieł Wiktoria warto dodać, że  była to najmłodsza para  całego Turnieju oraz Kozieł Maja, Nowińska Julia), a także para męska Marcel Jelonek, Patryk Nowiński. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi reprezentanci, chłopcy rywalizowali w  kategorii klas VII oraz   gimnazjum, gdzie musieli  radzić sobie  z chłopcami z  rocznika 2002-2003. Warto dodać, że  jako jedyna para reprezentująca szkołę Podstawową dotarła do strefy medalowej, ostatecznie  zajmując 4  miejsce w  całym Turnieju. W kategorii męskiej klasy VII plus Gimnazjum rywalizowało 21 par.

 

Dziewczęta rywalizowały w  kategorii klas I-VI szkół podstawowych. Naszym reprezentantkom w debiutanckim występie poszło bardzo dobrze, dziewczęta toczyły wyrównane pojedynki ze  swoimi starszymi koleżankami ostatecznie ukończyły zawody na miejscach 5-8. Na  zakończenie  Turnieju Wiktoria Kozieł otrzymała  pamiątkowy  medal za  najmłodszą uczestniczkę całych zawodów.