4.jpg

Spotkanie klasy III z przedstawicielami GKRPA i funkcjonariuszem Policji

            W ramach realizacji działań profilaktyczno-edukacyjnych w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych 27 października klasę trzecią odwiedzili przedstawiciele Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz dzielnicowy z Komisariatu Policji w Blachowni. Tematem akcji profilaktycznej było ,,Bezpieczeństwo w poruszaniu się po drodze”, ,,Najważniejsze zasady bezpieczeństwa” oraz „Stosowanie przepisów ruchu drogowego”. Członkowie GKRPA wraz z dzielnicowym, wdrażali tematy bezpieczeństwa na drodze oraz stosowanie przepisów ruchu drogowego poprzez konkursy, zagadki, quizy, testy i zabawy na orientację z użyciem alko-gogli. Materiały edukacyjne zostały przygotowane i dostosowane do wieku uczestników. Każdy z naszych uczniów otrzymał zestaw ulotek, odblaskowe szelki, worek oraz breloczek odblaskowy. Okazało się, że nasi uczniowie są świetnie przygotowani aby bezpiecznie poruszać się po drogach oraz doskonale stosują się do przepisów ruchu drogowego.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych i pouczających zajęć.

 

Kinga Kowalik-Cichecka