4.jpg

Wyjazd Mikołajkowy

WYJAZD MIKOŁAJKOWY

 

W dniu 6 grudnia 2017r. uczniowie klasy I, II i III wraz z wychowawcami wybrali się do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.  Obejrzeliśmy spektakl pt. „Gałganiarz i Patyczek”. Dzięki magicznej Katarynce poznaliśmy historię chciwego Gałganiarza oraz biednego sieroty Antosia – Patyczka, który marzył o kochających rodzicach i ciepłym kącie. Patyczek przeżył wiele niebezpiecznych przygód, ale dzięki jego odwadze i dobremu sercu wszystko dobrze się skończyło. Dzieciom bardzo podobała się ta niezwykła opowieść, a szczególną uwagę zwracała ciekawa oprawa muzyczna. Po przedstawieniu na dzieci czekała niespodzianka. Teatr odwiedził św. Mikołaj, który na scenie wręczał naszym uczniom prezenty. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do domów.

 

 

Monika Stępień