4.jpg

Przedstawienie bożonarodzeniowe w Kościele w Cisiu

Przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „ Cicha Noc”

w Kościele w Cisiu w dniu 06.01.18r.

 

W dniu 06.01.18r.  uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Cisiu na zaproszenie ks. Proboszcza Krzysztofa Krulika zaprezentowali dla lokalnej społeczności Cisia przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „ Cicha Noc”. Występ ten miał szczególny charakter ponieważ odbył się w Święto Trzech Króli. Kolejny raz uczniowie wcielili się w różne postacie i wspaniale odegrali swoje role. Oprócz tego mieszkańcy usłyszeli pięknie wykonane różnorodne kolędy, do których wykonawcy  przygotowali się pod okiem p. Roberta Ledwonia. To dzięki niemu mogą się pochwalić swoimi muzycznymi talentami. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, co dla młodych aktorów było największym podziękowaniem.

Serdeczne podziękowania za pomoc należą się p. Dyrektor szkoły Zuzannie Matuszewskiej, p. Robertowi Ledwoniowi, Ks. Krzysztofowi  Krulikowi oraz rodzicom uczniów.