4.jpg

Dzień Babci i Dziadka

 W dniu 26 stycznia 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość z tej okazji przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III wraz ze swoimi paniami wychowawczyniami. Zaproszeni dziadkowie przybyli bardzo licznie. Nasze zaproszenie przyjęli także: pani burmistrz Sylwia Szymańska, Inspektor ds. Oświaty p.Olga Kacprzak, radny p.Tadeusz Borek oraz sołtys pani Joanna Hepner. Na początku wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego w programie słowno-muzycznym. Następnie od uroczystego, podniosłego poloneza rozpoczęli swój występ uczniowie klasy I, II i III. Dzieci śpiewały piękne piosenki i recytowały wiersze. Oprócz tego uczniowie klasy I i II zaprezentowali nowoczesną  inscenizację bajki o Czerwonym Kapturku, a klasa III przygotowała taniec dyskotekowy. Po występach dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie zrobione prezenty. Był to piękny dzień, pełen wzruszeń i uśmiechów.