4.jpg

"Rzucanka siatkarska"

                Dnia 9.01.2018 r. w  naszej szkole odbył  się Turniej sportowy w ,, rzucance  siatkarskiej jednoosobowej”. W  zawodach udział brali  uczniowie klas I-IV,  w  rozgrywkach uczestniczyło 15  uczniów ( 8 dziewcząt, 7  chłopców). Zawodnicy rywalizowali do  wygranych dwóch setów do  8 pkt. Osoby, które zajęły  miejsca I- III  otrzymały  pamiątkowe  medale, wyróżnienie otrzymał także  najmłodszy uczestnik Turnieju.

Rozgrywki trwały  ok. 3 godzin.

Wyniki Dziewcząt:

1 miejsce – Maja Kozieł

2 miejsce – Julia Nowińska

3 miejsce – Nadia Jelonek

4 miejsce – Wiktoria Kozieł

5  miejsce – Maja Górska

6 miejsce -  Kinga Malarecka

7 miejsce – Nikola Kokot

8 miejsce – Ewa Zielonka

 

Wyniki Chłopcy

1         miejsce – Kacper Kozerki

2         miejsce – Bartosz  Kowasz

3         miejsce – Adam Mazur

4         4 miejsce  - Igor Hepner

5         5 miejsce – Marcel Loch ( najmłodszy uczestnik turnieju)

6         miejsce -  Kacper  Garbala

7         miejsce – Michał Mikołajczyk