4.jpg

Gminny Turniej piłki siatkowej dwuosobowej

W dniu 27.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły brali  udział w Gminnym Turnieju piłki siatkowej dwuosobowej - organizowanym przez klub Sportowy Gimnazjum Blachownia oraz  Szkołę Podstawową nr.1 w Blachowni. Nasi reprezentanci zaprezentowali się  z  bardzo  dobrej strony. Para Jelonek Nadia, Nowińska  Julia wygrały rywalizację w przedziale  wiekowym kl.I- IV dziewcząt, Grochowina Karol, Hepner Igor, Batrosz Kowasz zajęli II miejsce w  kategorii wiekowej kl. I- IV chłopców. Jelonek Marcel, Zawadzki Błażej w  kategorii V-VII zajęli miejsce IV,  w  zawodach udział brała także para: Kozieł Maja, Kozieł  Wiktoria, która  została  sklasyfikowana w  kategorii  dziewcząt kl. I -IV miejscach 5-8. W rozgrywkach uczestniczyli  reprezentanci wszystkich Szkół Podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Blachownia.

 

 

 

.