4.jpg

Wycieczka do ENERGYLANDII

Wycieczka do ENERGYLANDII

 

 

Dnia 13.09.2018r. uczniowie klas V-VIII odwiedzili Rodzinny Park Rozrywki  ENERGYLANDIA  w Zatorze, położony w południowej części Polski na obszarze 26 h. Wyjazd nastąpił w godzinach wczesno porannych, a humory dopisywały wszystkim. Głodni atrakcji uczniowie rozpoczęli zwiedzanie i korzystanie z dostępnych urządzeń w strefie dla najmłodszych – Energuś Roller Coaster  oraz dla starszych uczniów.

Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się atrakcje ekstremalne typu Roller Coaster Dragon i inne. Panorama Parku Rozrywki oglądana z wysokości, zapierała dech w piersiach. Wiele obaw nastręczyło urządzenie Mega Coaster Hyperion, z którego korzystali tylko najodważniejsi. 

Przyjemne z pożytecznym łączyły widowiska i pokazy np. iluzjonistyczne, cyrkowe.

Uczniowie mogli także skorzystać z kina 7D gdzie wyświetlane były krótkie filmy.

Regeneracji sił dokonywali wszyscy w części gastronomicznej, korzystając z gratisowego posiłku typu frytki, napój. O godzinie 18.00 uczniowie opuścili Park Rozrywki, a wrażeniami dzielili się w czasie drogi powrotnej powtarzając, że było odlotowo i kosmicznie. Dla takich wrażeń i przeżyć niestraszny okazał się powrót w późnych godzinach wieczornych. Wszystko było stuprocentowe – dobra zabawa, bezpieczeństwo i sprawdzenie siebie w ekstremalnych warunkach.

 

Anita Walczak

Magdalena Ogłaza