4.jpg

,, Bieg dla Niepodległej”

W  dniu 28.09.2018r. nasza  szkoła  brała  udział w ,, Biegu  dla  Niepodległej”, który  odbył się  w  Blachowni. W  zawodach  uczestniczyły  Szkoły  oraz  przedszkola  znajdujące  się na terenie Gminy  Blachownia. Naszą  placówkę  reprezentowało  17  uczniów:

Przedszkole:

1.       Kozerska Maja

2.       Mucha Borys ( III miejsce w  kategorii chłopców z przedszkola)

3.       Sneka Milosz

4.       Szurgot Karolina

Szkoła:

1.Brondel Dawid ( III miejsce  w  kategorii chłopców klas I-III)

2. Jelonek Marcel ( III miejsce w  kategorii chłopców klas VI, VIII, III gimnazjum)

3. Jelonek Nadia ( II miejsce w   kategorii dziewcząt klas I- III)

4. Kozieł Maja

5. Kozieł Wiktoria

6. Kwiatkowski Filip

7. Kwiatkowski Jakub

8. Nowińska Julia ( III miejsce  w  kategorii dziewcząt klas I –III)

9. Nowiński Patryk

10. Zawadzki Błażej

11. Zielonka Monika

12. Żużewicz  Ksawery

 

Zawodnicy  z  miejsc  I- III otrzymali  pamiątkowe  puchary. Ponadto naszą  placówkę reprezentowało 4  doroslych uczestników ( ks. Krzysztof Krulik, Mazur Marcin, Nowiński Oskar, Wręczycki Michał). W  zawodach we  wszystkich  kategoriach wiekowych  wystąpiło łącznie  420  zawodników.