4.jpg

Gminny Turniej dwójek siatkarskich w Blachowni

 

 

 

 

     W  dniu 15.11.2018r. uczniowie  naszej szkoły  uczestniczyli w Gminnym  Turnieju dwójek siatkarskich   w Blachowni, zorganizowanym przez  UKS Gimnazjum Blachownia. Nasi uczniowie  rywalizowali  z  powodzeniem ze  swoimi rówieśnikami ze  szkól z  terenu Gminy Blachownia. Na   15 uczniów  reprezentujących nasza  placówkę, aż  10  uzyskało  miejsca  na podium. Najlepiej zaprezentowała  się  para Jelonek Nadia, Nowińska  Julia, które wygrały  rywalizację w  kategorii rocznika 2009 i młodsi, w  tej  samej  kategorii drugie miejsce  zajęła para Kokot  Nicola, Kozieł Wiktoria. W kategorii chłopców rocznik 2009 i młodsi drugie miejsce zajęła para  Garbala  Kacper, Hepner Igor, natomiast trzecie trójka Loch Marcel, Mazur Adam, Pisula Oliwier.  Niewiele do miejsca  na podium zabrakło Kozieł Mai, która w  swojej kategorii wiekowej klas IV- VI  zajęła 4 miejsce (Maja w  zawodach grała z zawodniczką  ze  Szkoły Podstawowej nr 3 w  Blachowni).  Dla niektórych były  to debiuty na zawodach sportowych, ale mimo to zaprezentowali się bardzo dobrze.

     Naszą placówkę reprezentowali:

Brondel Dawid, Garbala Kacper, Hepner Igor, Jelonek Marcel, Jelonek Nadia, Kowasz Bartosz,  Kozieł Maja. Kozieł Wiktoria, Kokot Nicola,  Loch Marcel, Mazur Adam, Nowińska Julia, Nowiński Patryk, Pisula Oliwier, Zawadzki Błażej.