4.jpg

Międzypowiatowy Turniej Zdrowia

Międzypowiatowy Turniej Zdrowia odbył się 30.11.2018 r. pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”. W naszej szkole gościliśmy drużyny ze szkół: SP nr 1 w Blachowni, SP nr 3 w Blachowni, SP z Łojek, SP z Bieżenia, SP z Kulej, SP z Borowego. Drużyny z poszczególnych szkół zmagały się w różnych konkurencjach teoretyczno-sportowych. Zawodnicy wykazali się dużą wiedzą jak i sprawnością fizyczną. Miłym przerywnikiem w tych zmaganiach była inscenizacja słowno – muzyczna w wykonaniu uczniów kl. V - VIII pt. „Kopciuszek na zdrowie” oraz zagadki dla publiczności.

Ostateczna klasyfikacja drużyn to :

 I miejsce – SP Cisie

 II miejsce – SP Borowe

 III miejsce – SP Kuleje

Integralną częścią Turnieju Zdrowia był konkurs plastyczny dla klas I-III oraz IV-VIII pod hasłem „ Zdrowie dla wszystkich”.

Prace plastyczne ocenione były przez niezależne jury.

Zwycięzcy tego konkursu oraz drużyny z poszczególnych szkół zostali obdarowani nagrodami w postaci książek. 

 

 Wszystkim uczestnikom Turnieju GRATULUJEMY!!

Zapraszamy do turniejowych zmagań w przyszłym roku.