„Zaelektryzowani” pokaz chemiczny

Grupa „Zaelektryzowani” z Lublina w naszej szkole!

Nietypową lekcję chemii poprowadzili 22 stycznia 2019 r. przesympatyczni „Zaelektryzowani”. Była to jedna z tych lekcji, na którą uczniowie czekają z utęsknieniem i którą bardzo długo wspominają.

„Zaelektryzowani” wiedzą, że najlepszym sposobem na naukę jest działanie, dlatego do asystowania podczas wykonywanych doświadczeń zapraszali chętnych uczniów.

W pokazie uczestniczyli wszyscy uczniowie (z klas I – VIII). Uśmiechy, okrzyki zdziwienia, śmiech oraz zaciekawienie i skupienie towarzyszyły wszystkim dzieciom oraz nauczycielom. Głównym tematem było powietrze.

Wierzymy w to, że pokaz doświadczeń pozostawił nie tylko miłe wspomnienia, ale również zainspiruje naszych uczniów do poszerzania wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych.