4.jpg

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

W sobotę, 6 kwietnia 2019 r. Jakub Kwiatkowski wziął udział w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Turniej ten był eliminacjami do etapu wojewódzkiego. W pierwszym etapie turnieju uczestnicy zmierzyli się z zestawem pytań testowych - najlepsza piątka uczestników awansowała do drugiego etapu turnieju - odpowiedzi ustnej. Bardzo dobre przygotowanie Kuby pozwoliło mu awansować do drugiego etapu. Ostatecznie Jakub zajął znakomite III miejsce. Dodatkową atrakcją podczas turnieju była możliwość zwiedzania Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej - uczestnicy turnieju mieli możliwość zobaczenia samochodów gaśniczych oraz sprzętu gaśniczego. Kolejną atrakcją była komora gazowa oraz posiłek.

 

Kubie składamy gratulacje i życzymy powodzenia w turnieju w przyszłym roku :)