4.jpg

Sukces naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie OSE Wyzwanie!!!

 

 

W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE (Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej) i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na ten konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz #CodeWeek. Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Przyznano 764 nagrody, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. W powiecie częstochowskim zwyciężyło 5 szkół, wśród których jest również PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CISIU. Wygraliśmy mobilną pracownię multimedialną (16 laptopów).

Nagrody przyznane w konkursie https://ose.gov.pl/konkurs-osewyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/2020.
Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani Magdalena Wasela.