4.jpg

Gminnym Turnieju Dwójek Siatkarskich

W  dniu 24.10.2019r. nasza  Szkoła  uczestniczyła  w  Gminnym Turnieju Dwójek  siatkarskich, zorganizowanym przez  Szkołę Podstawową  nr.1 w  Blachowni oraz  UKS Gimazjum Blachownia.

W  zawodach uczestniczyło 166 zawodników  i  zawodniczek z placówek znajdujących  się  na terenie naszej  Gminy.

Naszą  Szkołę reprezentowało 18  zawodników z  klas II- VIII ( Blada Mikołaj, Jelonek Nadia,            Loch Marcel, Kowasz Tymoteusz, Nierobiś Paweł, Mazur Adam, Jelonek Nadia, Kozieł Wiktoria, Nowińska Julia, Grochowina Karol, Kowasz Bartosz, Kozieł Maja, Malarecka Kinga, Witkowska Julia, Brondel Dawid, Hadrian Wiktoria, Zielonka Monika, Mika Michał.  Najlepiej w Turnieju  zaprezentowała się  para  Nadia Jelonek Julia  Nowińska, które  w  kategorii dziewcząt  klas  IV- VI zajęły  trzecie  miejsce. Na  miejscu  4 rozgrywki  ukończyła  para  chłopców  w  kat. Klas I-III Mikołaj Blada, Adam Mazur,  również  4  miejsce wywalczyła  para  Dawid Brondel , Michał Mika w  kategorii chłopców  klas VII- VIII.

Nagrodę  indywidualną otrzymał Paweł Nierobiś ( najmłodszy uczestnik turnieju).