Międzypowiatowy Turniej Zdrowia

W dniu 29.11.2019 r .w naszej szkole w SP w Cisiu odbył się Międzypowiatowy Turniej Zdrowia pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo”. W naszej szkole gościliśmy drużyny ze szkół: SP nr 1 w Blachowni, SP nr 3 w Blachowni, SP z Bieżenia, SP z Kulej, SP z Borowego. Drużyny z poszczególnych szkół zmagały się w różnych konkurencjach teoretyczno-sportowych. Zawodnicy wykazali się dużą wiedzą jak i sprawnością fizyczną. Miłym przerywnikiem w tych zmaganiach była inscenizacja słowno – muzyczna w wykonaniu uczniów kl. VI - VIII oraz zagadki dla publiczności.

Ostateczna klasyfikacja drużyn to :

I miejsce – SP Cisie

II miejsce – SP Kuleje

III miejsce – SP nr 1 w Blachowni

Integralną częścią Turnieju Zdrowia był konkurs plastyczny dla klas I-III oraz IV-VIII pod hasłem
„ Żyj zdrowo na sportowo”.

Prace plastyczne ocenione były przez niezależne jury.

Zwycięzcy tego konkursu oraz drużyny z poszczególnych szkół zostali obdarowani nagrodami.

W tym roku fundatorami nagród dla uczestników turnieju było Ministerstwo Zdrowia, w którego imieniu nagrody wręczyła pani poseł Lidia Burzyńska.

Nadleśnictwo Herby, Nadleśnictwo Koszęcin, Nadleśnictwo Kłobuck oraz Urząd Miejski w Blachowni .

Dziękujemy serdecznie wszystkim fundatorom nagród.

Wszystkim uczestnikom Turnieju GRATULUJEMY!!

Zapraszamy do turniejowych zmagań w przyszłym roku.