4.jpg

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Klasy IV i V tego dnia miały przeprowadzoną burzę mózgów na temat. zagrożeń w internecie oraz korzyści jakie daje internet współczesnemu człowiekowi. Uczniowie IV klasy obejrzeli film pt.: "Plik i Folder na ścieżkach Internetu" oraz rozwiązali krzyżówkę odgadując hasła dotyczące sieci i komputerów. Na koniec lekcji klasa IV bawiła się w grę "Gdzie jestem". W klasie V tego dnia uczniowie obejrzeli dwa odcinki filmu pt. "Plik i Folder" dotyczące zagrożeń dla młodzieży jakie niosą ze sobą najnowsze technologie i Internet. Po projekcji odbyła się rozmowa na temat negatywnych i pozytywnych zjawisk związanych z Internetem. Na koniec zajęć uczniowie rozwiązali krzyżówkę z hasłami dotyczącą komputera i sieci.