Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 15 marca  uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa  Stołowego, który odbył się w  Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w  Bieżeniu. Nasza placówkę reprezentowały: Patrycja Graczyk, Wiktoria Leśko, oraz dwóch chłopców: Norbert Blukacz i Artur Brzezina.

Z czwórki biorącej udział najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Leśko, która zajęła drugie miejsce przegrywając  w  finale. Niewiele zabrakło by druga
z naszych uczennic  stanęła  na podium, lecz w meczu o miejsce trzecie  przegrała swój pojedynek ostatecznie zajmując miejsce czwarte , najmniej lubiane przez sportowca. Chłopcy zostali sklasyfikowani na miejscach  5-10.

Michał Wręczycki