4.jpg

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 14 I  2014r. odbył się w naszej szkole turniej tenisa stołowego. W zawodach udział brało 17 uczniów (12 chłopców, 5 dziewcząt ) z klas III-VI.  Chłopcy rywalizowali   dwóch  grupach  po  6  zawodników w  której  każdy  z  zawodników rozgrywał  mecz z  każdym z  grupy ,  natomiast  dziewczęta  w jednej  grupie również    w   systemie  (każdy z  każdym) . Zawodnicy toczyli swe mecze do 2 wygranych setów. Przed zawodami odbyło się losowanie, każdy uczestnik losował numerek. Zawody odbyły się w miłej atmosferze, uczestnicy rywalizowali zgodnie z zasadą fair play. 

 

 

Kategoria dziewcząt


1 miejsce – Dagmara Dybner
2 miejsce – Julia Hyra
3 miejsce –Julia Lisiecka
4 miejsce – Aleksandra  Bukowska
5 miejsce –Marlena Kasprzyk


 


                                                                       

 

Kategoria chłopców


1 miejsce – Mateusz Hepner
2 miejsce –Artur Brzezina
3 miejsce – Filip Leliwa
4 miejsce –Radosław Wilk
5 miejsce –Miłosz Zawadzki
6 miejsce –Krystian Fajer
7 miejsce –Marcel Jelonek
8 miejsce –Mikołaj Blukacz
9 miejsce – Mateusz Gołdyn
10 miejsce- Jan Kasprzak

11 miejsce - Błażej Zawadzki

12miejsce – Radosław Mikołajczyk