4.jpg

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 01.02.2016r. odbył się w naszej szkole turniej tenisa stołowego. W zawodach udział brało 13 uczniów ( 7 dziewcząt ,6  chłopców) z klas III-VI.  Dziewczęta oraz  chłopcy rywalizowali w osobnych  grupach w systemie  (każdy z  każdym) . Zawody odbyły się w miłej atmosferze, uczestnicy toczyli swe pojedynki  zgodnie z zasadą fair play. Pierwsze 3  osoby w  poszczególnych kategoriach otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe  medale. 

 

Dziewczęta

1  miejsce - Julia  Lisiecka

2  miejsce – Paulina  Kmieć

3  miejsce – Oliwia  Jankowska

4  miejsce – Kinga  Bugajska

5  miejsce – Julia  Grochowina

6  miejsce – Oliwia Wilk

7  miejsce – Dagmara Brzezina

 

Chłopcy:

1       miejsce -  Marcel Jelonek

2       miejsce -  Błażej  Zawadzki

3       miejsce -  Patryk Nowiński

4       miejsce -  Jan Kacprzak

5       miejsce -  Dawid Brondel

6       miejsce – Radosłąw  Mikołajczyk