logotype
deco
czwartek, 29 grudzień 2016 09:17

ZABAWA ANDRZEJKOWA

29 listopada 2016r. w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Był to wyjątkowy wieczór, który zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy od wróżb. Uczniowie klasy VI dla swoich młodszych kolegów przygotowali niezwykły Salon Wróżb. W klimatycznie przygotowanej na ten czas sali każdy mógł poznać swoją przyszłość. Kolejka do salonu była długa, ponieważ wszyscy byli bardzo ciekawi swojego losu. Gdy uczniowie dowiedzieli się już co ich czeka, rozpoczęła się wspólna zabawa na sali gimnastycznej. Bawiliśmy się w rytmach tanecznych hitów ostatnich miesięcy. Spotkanie dodatkowo umilił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na koniec czekała na uczniów jeszcze niespodzianka- najważniejszy element Andrzejek, czyli lanie wosku. Wiele emocji dostarczyło uczniom interpretowanie powstałych kształtów.  Zabawę zakończyliśmy w bardzo radosnych nastrojach. Życzymy naszym uczniom, aby spełniły im się wszystkie dobre rzeczy, które zostały im wywróżone podczas tego wieczoru.

Monika Stępień