Temat: Powtórzenie i sprawdzenie wiadomości z rozdziału pt. Rachunek algebraiczny. Proszę o rozwiązanie testu, który wyślę dnia 03.04.2020 r.(piątek) do godziny 8:00 rano do każdego ucznia indywidualnie, drogą mailową ( uwaga: każdy uczeń klasy 4 otrzyma inny zestaw zadań). Ten test proszę o odesłanie tego samego dnia , czyli 03.04.2020 r. (piątek) , w przeciwnym razie testy wysłane do mnie innego dnia nie będą ocenione .
Czytaj więcej...
Temat:Czego nie ma w muzeum? Rozważania o wierszu Wisławy Szymborskiej. Proszę przeczytać utwór str.216 (podręcznik) Notatka: Paradoks – sformułowanie zawierające efektowną,zaskakującą myśl,niezgodną z powszechnie uznawanymi przekonaniami,sprzeczną wewnętrznie. Zadania do wykonania: - zad.1,3,4 str.217(podręcznik) – zapis w zeszycie.
Czytaj więcej...
Temat: Wodór – gaz o najmniejszej gęstości (lekcja online) Cel lekcji: Poznajemy właściwości wodoru. Nacobezu: · omówię budowę atomu wodoru i właściwości tego pierwiastka; · wymienię zastosowanie wodoru podręcznik str. 145- 148, zeszyt ćwiczeń od str. 84-86, https://epodreczniki.pl/a/wodor/DYYLSQ0o4
Czytaj więcej...
Temat: Rola usług w gospodarce Polski. W punkcie pierwszym wyjaśnij pojęcie usługi. W drugim punkcie napisz "Rodzaje usług finansowanych z podatków obywateli:" i w podpunktach wypisz je. W trzecim punkcie napisz, jaki jest wkład usług w PKB Polski (w procentach). Proszę, aby wszystko wykonać na podstawie podręcznika str. 177-181. Wykonaj ćwiczenie 4 i 5 str. 78. (chętne osoby mogą przesłać zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 06.04.2020r.)
Czytaj więcej...