Temat: Działania w zbiorze liczb wymiernych – utrwalenie i sprawdzenie wiedzy o liczbach wymiernych. W dniu dzisiejszym, proszę o rozwiązanie testu z podrozdziału: Sprawdź czy potrafisz , ze strony 161 z podręcznika do klasy 8. Rozwiązania zadań tego testu proszę o odesłanie mailem tego samego dnia , czyli 03.04.2020 r. , w przeciwnym razie testy wysłane do mnie mailem innego dnia nie będą ocenione. .
Czytaj więcej...
Temat: Jak uczyć się skutecznie? (lekcja online) Materiały: https://slideplayer.pl/slide/3185142/ https://xn--jzyk-polski-rrb.pl/notatka/995-jak-napisac-notatke podręcznik „Gramatyka i stylistyka” (s.77-79) ćwiczenia „Gramatyka i stylistyka” (s. 142-144)
Czytaj więcej...
Temat: Kwasy karboksylowe Cel lekcji : Poznajemy właściwości kwasów karboksylowych na przykładzie kwasu octowego. Nacobezu: - wyjaśnię na czym polega fermentacja octowa - potrafię zapisać wzory sumaryczne i strukturalne prostych kwasów karboksylowych - wymienię właściwości i zastosowanie kwasów karboksylowych na przykładzie kwasu octowego. podręcznik str. 167- 174 , zeszyt ćwiczeń 79-81, https://epodreczniki.pl/a/kwasy-karboksylowe---budowa/DpOlnp83W
Czytaj więcej...
Lekcja online, widzimy się o 12:45, zaproszenia będą wysłane na adres e-mail. Proszę przed lekcją podłączyć kamerkę i mikrofon (jeżeli takie posiadacie). Na lekcję proszę przygotować podręcznik i ćwiczenie. W załączniku jest przykładowe zaproszenie jakie do Was przyślę.
Pobierz załącznik:
Czytaj więcej...