4.jpg

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

 

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W związku z tym uczniowie klasy II wykonali prace plastyczne pokazujące w jaki sposobów można być życzliwym wobec innych. Warto je obejrzeć, ponieważ uczniowie świetnie wywiązali się z tego zadania. Oprócz tego każde dziecko miało za zadanie zakręcić internetowym „kołem życzliwości”, a następnie zrealizować 2 wylosowane zadania. Zachęcamy pozostałych uczniów szkoły do zabawy z naszym kołem, które można znaleźć pod linkiem: https://wordwall.net/pl/resource/7182210 . Oczywiście zachęcamy też, aby o życzliwości pamiętać codziennie, a nie tylko od święta. 21 listopada to także dzień pozdrowień, więc szczególnie w tym okresie oczekiwania na powrót do szkoły przesyłamy wszystkim uczniom i nauczycielom serdeczne pozdrowienia :)

 

Klasa II z wychowawcą